Author: 9***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: اول مره أطلبها بس لسه ماجربتها
Color: Resaltar marrón
Price: $71.790
Original Price: $82.890
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 215 g |
| Largo | 45 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 53-58 cm |
| SKU | sb260326143832323128717 |
Author: 9***2
Date:
Review: اول مره أطلبها بس لسه ماجربتها
Color: Resaltar marrón
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.